Примусовий призов змушує людей ховатись та тікати, тому він буде зупинений, – Гриценко

1
696

План дій команди Анатолія Гриценка містить підготований потужний блок по реформуванню силового сектора. Про це під час прес-конференції в Хмельницькому сказав Анатолій Гриценко.

«Примусовий призов змушує людей ховатись та тікати, тому він буде зупинений, бо це не зміцнює армію, а створює відчуття соціальної несправедливості. Через примусовий призов в армію йдуть або із найбідніших родин, хто не може відкупитись, або справжні патріоти, яких стає все менше», – сказав лідер «Громадянської позиції».

Гриценко підкреслив, що перспектива за професійною контрактною армією із системою територіальної оборони, розвинутою в усіх регіонах.

Раніше лідер «Громадянської позиції» говорив, що українська армія має складатись з трьох елементів, що буде найбільш ефективно у випадку загрози. Перший – це збройні сили, армія, яка будується на професійній контрактній основі. Другий компонент – резерв постійної готовності. Третій – це територіальної оборони.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Толян, зачем опять басни чешешь? Все равно тебе не быть президентом. А Израэль наверное тупее тебя десятикратно, если до сих пор не отменил призыв. И боеспособность у них на высоте. Может вся беда в папэрэдниках-Министрах без Обороны.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ