У Павлограді придурки влаштували феєрверк увечері 24 серпня

0
588

Учора, 24 серпня, у Павлограді невідомі влаштували феєрверк, не дивлячись на те, що вони заборонені, оскільки в країні йде війна. Але не усі це, як з’ясувалося, розуміють.

До речі, День незалежності України був ознаменований 189 повітряними тривогами по усій країні. Найбільше тривог було у Полтавській та Кіровоградській областях – 12 разів. По 11 разів тривога лунала у Запорізькій та Дніпропетровській областях. По 10 разів – у Харківській та Черкаській областях.

Повітряна тривога – це означає, що летить ворожа ракета, це означає, що ця ракета принесе не лише руйнування будівель, а й можуть бути людські жертви. Всі завмирають в очікуванні та страху – куди прилетить і що вибухне наступної хвилини, ніхто не знає.

Але те, що у країні війна, що гинуть люди, не хвилювало павлоградських відпочиваючих. Вчора увечері, 24 серпня, у парку ім. 1 травня, невідомі влаштували… феєрверк. Вибухи було чутно і видно в центрі міста. “Нас бомбять”, – перехрестившись і готуючись до найгіршого, зітхали старенькі. Діти, заглядаючи мамі в очі, плакали: “Мамо, я не хочу вмирати”…

А як мама зможе пояснити своєму малюкові, що є в Павлограді такі придурки, які чхати хотіли, на страхи старих та дітей, на те, що в країні війна, що в цю хвилину хтось на “нулі” гине за те, щоб ми жили спокійно на мирній території. Цим недоумкам начхати на заборони феєрверків – у них свято…

У поліції незаконний факт запуску феєрверків зареєстровано. Ведеться слідство. Було б правильно цих веселих хлопців, за законами воєнного стану, відправити на передову – нехай там запускають свої феєрверки. Це буде корисніше і для них, і для ворога.

https://www.facebook.com/100008580846921/videos/805846500428439/

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ