При добровільної здачі зброї громадяни звільняються від кримінальної відповідальності

0
865

 

Шановні жителі Павлограда та Павлоградського району!
Павлоградський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області повідомляє, що з метою захисту громадян від злочинних посягань з використанням зброї і вибухових матеріалів, попередження крадіжок і розкрадань зброї, відповідно до вказівки МВС України, у період з 1 по 31 березня 2016 року проводиться місячник добровільної здачі незареєстрованної зброї, у т.ч. газової і мисливської.

Крім цього, Павлоградський відділ поліції нагадує власникам, в яких закінчився термін дії дозволів, про необхідність проходження перереєстрації зареєстрованої вогнепальної і газової зброї.

Чинним законодавством за незаконне зберігання зброї і боєприпасів встановлені наступні види відповідальності:

• за зберігання незареєстрованної гладкоствольної або газової зброї передбачений штраф від 119 до 170 гривень з вилученням зброї і боєприпасів;

• незаконне зберігання, придбання, виготовлення і збут вогнепальної і холодної зброї карається позбавленням волі на термін до 5 років у відповідності до ст.263 КК України.

Громадяни, що добровільно здали в період місячника добровільної здачі зброю, боєприпаси і вибухові матеріали, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної й адміністративної відповідальності.

Здана газова і гладкоствольна зброя, після відповідної перевірки, буде реєструватися на власників у законному порядку.

З усіх питань звертатися в Павлоградський ВП ГУНП в Дніпропетровській області за адресою: вул. Шевченка, 51, вул. Повстання, 77 або по телефонам 102, 20-02-02.

Пам’ятайте, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які трапляються з громадянами та їх неповнолітніми дітьми.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ