Ситуация на Донецком направлении очень сложная, – президент попросил не указывать ВСУ, где и как наступать

0
510

В россии открыто заявляют, что часть украинских территорий войдет в состав РФ, а именно, – Херсонская, Запорожская и “освобожденные районы” Донецкой и Луганской областей. Естественно, в мечтах оккупантов стереть с лица земли Украину, как государство. Естественно, каждому украинцу хочется, чтобы наша армия перешла в наступление и как можно быстрее выбила оккупантов за пределы страны.

Президент Зеленский, в своем обращении, советует всем нетерпеливым и стратегически грамотным взвешенно оценивать ситуацию на фронтах и понимать, что Украина, а отличии от россии, ценит жизнь каждого своего солдата:

“Хочу сьогодні звернутись і до тих в Україні, хто намагається, скажімо так, “підганяти” Збройні Сили нашої держави чи вказувати, як треба наступати й де відкинути ворогів найперше. Україна цінує кожну думку.

Але Україна цінує насамперед кожне життя. І це аксіома. І Україна ніколи не робитиме, як Росія, яка кидає людей у пекло боїв лише тому, що в Москві побажали щось захопити за декілька днів або до певної дати. Наші військові, розвідка, Нацгвардія та всі, хто залучений до оборони держави, поступово, але невідворотно зривають всі плани окупантів.

Фронтову ситуацію треба оцінювати комплексно, не по одній ділянці, де найбільш жорстко і яка привертає найбільшу увагу, а по всьому фронту.

Ситуація на Донбаському напрямку дуже складна. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Курахове зараз в епіцентрі протистояння. Враховуючи наявність у Сєвєродонецьку великого хімічного виробництва, удари російської армії там, зокрема сліпе авіабомбардування, – це просто божевілля. Але на 97-й день такої війни вже не дивує, що для російських військових, для російських командирів, для російських солдатів будь-яке божевілля – абсолютно прийнятне.

Звичайно, кожному в Україні хочеться, щоб усі наші території, усі наші люди були звільнені вже сьогодні, якнайшвидше. Повне відновлення територіальної цілісності нашої держави – це наша мета. Але діяти треба обережно, цінуючи життя», – наголосив президент України.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ