Обозленные жители Павлоградщины предложили Президенту Украины немедленно уволить главу Павлоградской райгосадминистрации

8
2497

На Павлоградщине поднимается волна недовольства работой главы Павлоградской районной администрации Сергея Рублевского. Точнее сказать недовольства его стратегией, которая к району отношения не имеет.

Вчера, 6 февраля, на сайте Президента Украины, зарегистрирована петиция с просьбой о прекращении полномочий головы Павлоградской райгосадминистрации . Автор петиции Игорь Григоренко настойчиво просит президента уволить Сергея Рублеского за его бездеятельность и пренебрежение интересами жителей района.

https://petition.president.gov.ua/petition/85484

С самим Сергеем Рублевским жители сел Павлоградщины еще не знакомы, но , вот, его агитаторов, предлагающих разработать Стратегию Павлограда, – многие видели.
В петиции, обращаясь к Владимиру Зеленскому, Игорь Григоренко написал:

“Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Як мешканець Павлоградського району змушений інформувати Вас про ситуацію в наших краях та прошу якнайшвидше звільнити голову Павлоградської райдержадміністрації Сергія РУБЛЕВСЬКОГО через його бездіяльність і відверте нехтування інтересами мешканців району.

Мене, як і багатьох сусідів, колег, простих людей, обурило, що призначеного Вами голову нашого району ми вперше побачили не в наших селах, а на біг-бордах в Павлограді, та ще й із закликом до павлоградців – писати разом Стратегію розвитку міста. Бо якщо він Ваш представник на території, а не кар’єрист, одурманений владою, повинен був розпочати з об’їзду району, познайомитись із сільськими головами та місцевими депутатами, керівниками підприємств і простими людьми, виявити найбільші проблеми та розпочинати їх вирішувати.Обозленные жители Павлоградщины предложили Президенту Украины немедленно уволить главу Павлоградской райгосадминистрации

Але РУБЛЕВСЬКИЙ С.П. просто розпочав свою передвиборчу кампанію в місті, чи заради мерства чи обласного депутатства. Зробив він це глупо, бо в наш час людей важко обдурити і його жадібність до влади стала вочевидь! По всьому Павлограду за дуже хороші зарплати бігають такі ж молоді та мажорні хлопці і дівчата з Дніпра та записують проблеми і побажання містян, їх папірці вже в кожному смітнику можна побачити.

Нібито у мешканців Павлоградського району, а нас понад 29 тисяч чоловік, нема інтересів та проблем, нема бажання, щоб влада працювала для людей.
Пане Президент, Павлоградська райдержадміністрація напевно єдина в Україні, на сайті якої до тепер вказано два діючих керівника – один сам РУБЛЕВСЬКИЙ С.П., а іншим зазначено – в.о. голови адміністрації – КРАСНОВ О.С. Цим все сказано! Напевно Сергій Петрович не часто знаходиться на робочому місці, тому в адміністрації до сих пір офіційно зазначається виконуючий його обов’язки.

Щоб розібратись, що нам робити, я спеціально перечитав закони і знайшов найкращий шлях зробити місцеву владу дійсно відповідальною – призначте керівника, який би займався саме роботою, за яку отримує зарплату з наших податків.

Враховуючи наведене, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» прошу припинити повноваження голови Павлоградської районної державної адміністрації РУБЛЕВСЬКОГО Сергія Петровича з ініціативи Президента України”.

Если эта петиция , до мая 2020 года наберет 25000 подписей, Президент Украины ее рассмотрит. Пока под петицией подписалось 25 человек.

8 КОММЕНТАРИИ

    • Все кого слуги отодвинули от корыта, – не довольны. Рублевский ничем не отличается от Максимчука. Но с портретами – перебор.

      • Это да. Прямо как в период каденции Куклина, когда тот повесил свой портрет прямо на здании горисполкома. Культ личности)

  1. парень готовился стать перфектом после объединения города и отг. но получился облом. Но он продолхает надеется.

  2. Сам Рублевский – думаю пустое место, Сергей Бендер, как его начали называть. Это его патрон Каптелов хочет подмять городскую власть, вот и продвинул надежного партнера по бизнесу.

  3. Уверена, что петиция подписи не соберет, ведь очень сложно там нормально зарегистрироваться, та и не такой классный интернет в районе. Вот первая стратегическая задача для главы. Если б он работал.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ