Житель Павлограда предложил президенту учредить в Украине День Франции

1
483

Экономический кризис, пандемия коронавируса, война на Донбассе, растущие коммунальные тарифы и плохие дороги, – настоящее навевает тоску.

А в Новый 2021 год нужно входить со светлыми мыслями, с надеждами, если хотите, на чудо, с улыбками на лице.

«Улыбайтесь, господа, – советовал нам Мюнхгаузен, – все глупости на земле делаются с серьезными лицами».…

Житель Павлограда Олег Баклан, мечтая о лучших днях для всей Украины, обратился с электронной петицией, под номером №22/110822-еп, к президенту Владимиру Зеленскому, с предложением учредить в Украине День Франции.

«Сьогодні, 28 грудня 2020 року, рівно 125 років, як народився кінематограф.
Днем народження кінематографу вважається 28 грудня 1895 року, коли на бульварі Капуцинів, у Парижі, відбувся перший комерційний показ кіно.
Кіно розважає, кіно хвилює, кіно дає поштовх розуму, почуттям, мріям людини, кіно вчить, кіно інформує, кіно ставить питання та примушує замислюватися над важливими речами.
Все це кіно
І все це завдяки Франції, де кіно з’явилося на світ, завдяки двом французам, братам Люмер

Прошу, щоб Ви, пане Президенте, дали доручення Міністерству Закордонних справ України, щоб Міністерство Закордонних справ підготувало пропозицію в Організацію Об’єднаних Націй (ООН), а представник України в цій організації (ООН) вніс цю пропозицію для голосування, щодо започаткування цією організацією (ООН) не тільки міжнародного дня Франкофонії, який святкується 20 березня кожного року, але також міжнародного дня Франції, з тим щоб святкувати його 14 липня кожного року, тобто в той же день, що Франція святкує свій “національний день Франції”

Також я прошу, пане Президенте, щоб Ви звернулися до свого колеги, президента Польщі, щоб ця країна, з її особливим ставленням до Франції, приєдналася до України щодо започаткування міжнародного дня Франції, тобто щоб пропозицію в ООН для голосування внесли наші дві держави, Україна та Польща.

Франція є батьківщиною не тільки кіно, але також багатьох інших великих внесків в загальнолюдську цивілізацію.
Як приклад, гасло “Свобода. Рівність. Братерство”

Впевнений, що ініціатива України щодо започаткування міжнародного дня Франції буде підтримана Організацією Об’єднаних Націй, а Польща приєднається до України в цій ініціативі», – говорится в петиции.

1 КОММЕНТАРИЙ

 1. Перший млинець (висвітлення у ЗМІ) нанівець, але крок зроблено.

  Моя петиція презентована у павлоградській газеті.

  Що не так у публікації?

  По-перше, я запропонував президенту не “день Франції”, а “міжнародний день Франції”

  По-друге, не “в Україні”, а “в ООН”, тобто на міжнародному рівні, і це ключовий момент

  По-третє, не “започаткувати”, а “внести пропозицію щодо започаткування” (президент доручає Міністерству Закордонних Справ України підготувати пропозицію для голосування в ООН та внести в ООН для голосування, потім Міністерство готує, потім постійний представник України в ООН вносить пропозицію на голосування в ООН)

  По-четверте, я роблю це не тому що “мрійник” чи “хочу відірватися від реальних проблем України, не думати про них, відволіктися від них на щось інше”, а тому що, навпаки, практично орієнтована людина, та розумію значення реклами для України, а такий крок та можливий результат (1. внесення в ООН на голосування пропозиції від України про започаткування міжнародного дня Франції, 2. якщо ООН проголосує” за”, тоді міжнародний день Франції буде започатковано, і це завдяки Україні) є дуже потужною рекламою для України

  По-п’яте, моя петиція є рекламою не тільки Україні, але також Павлограду, отже павлоградському бізнесу та місцевому самоврядуванню варто “помітити” мою петицію, та почати співпрацювати зі мною щодо реклами петиції в Україні та інших дій, що допоможуть набрати 25 000 голосів та, потім, здійснить вплив на ООН, щоб ООН проголосувало “за”. Отже, варто в газетну публікацію додати запрошення бізнесу та самоврядуванню співпрацювати зі
  мною 😉

  Але!

  Це “дрібнички”

  Головне, що висвітлення у ЗМІ розпочалося

  Я вдячний газеті, та дякую!

  А також я “взяв на олівець” питання щодо правильності висвітлення 🙂

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ