Есть предложение отстранить от руля Украины слабых духом руководителей

2
367

Нужно ли заниматься «Большим строительством», когда стране не хватает электроэнергии, угля и газа, чтобы согреть себя в холода? Стоит ли хвастаться независимостью государства, в то самое время, когда оно все больше и больше впадает в энергозависимость от государства-агрессора? Стоит ли нам и дальше делать вид, что страшного ничего не происходит?

Бывший министр обороны Украины Анатолий Гриценко считает, что медлить нельзя. Глядя на то, что происходит в стране он пишет на своей странице в Facebook:

“Раша уже відкрито шантажує Європу, не збільшуючи поставок газу (через Україну), поки не отримає від ЄС дозволу на запуск Північного потоку-2. Це – незаперечний доказ використання Путіним газу як зброї для політичного тиску і шантажу. Того самого, якого Німеччина обіцяла нам і всьому світу не допустити й пообіцяла жорстко протидіяти шантажу Раші санкціями. Ця обіцянка Німеччини була зафіксована також у Спільній декларації Німеччина-США. Чи бачимо ми жорстку реакцію Німеччини? Євросоюзу? Америки? Бачимо нові санкції проти Путіна з його шантажем? Не бачимо. Обіцянки-цяцянки…

Що робити? Перше – зняти з посад і посадити тих керівників НАК Нафтогаз, які замість збільшення призвели до зменшення газу нашого власного видобутку.

Друге – змусити новопризначених керівників НАК щоквартально звітувати про темпи збільшення власного видобутку газу.

Третє – замість Великого крадівництва спрямувати 50+ млрд гривень на максимальне енергозбереження, з перевіркою тепловізорами і паспортизацією усіх будівель з дальшою теплоізоляцією для зменшення витоків енергії (економія сягатиме 50-60% енергії).

Четверте – запровадити жорсткі енергозберігаючі будівельні норми і стандарти для усіх нових об’єктів будівництва.

Вказані заходи дозволять нам через три роки максимум взагалі забути про потребу імпорту газу, забути про газовий шантаж Путіна із захмарними цінами, забути про обіцянки-цяцянки слабких духом та/або корумпованих Путіним партнерів”.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Залезь обратно в нору, чума нафталиновая. Сам дохрена сделал, будучи у руля? Опять к корыту рвешься?

  2. Есть предложение по бывшему министру Толясику (и судя по его рейтингу – нет возражений): забыть министерского лузера. Куда ни плюнь, кругом Наполеоны или ЗЕклоуны и уже совсем не смешно.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ