Трем нападавшим на журналистов в Днепре предъявлено обвинение

1
376

Следователи установили, что к препятствованию профессиональной деятельности журналистов причастны трое мужчин. Двум из них также объявлено подозрение в ограблении водителя, находившемся в составе съемочной группы.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Днепропетровской области.

” 13 лютого  на території аеропорту м. Дніпро між групою осіб та журналістами видання «Українська правда» виник конфлікт.  У результаті  нападу слідчі відкрили два кримінальні провадження: за перешкоджання професійній діяльності журналістів  та за погрози або насильства щодо журналістів. Після проведення першочергових слідчих дій слідчі відкрили ще одне кримінальне провадження за фактом пограбування водія, який перебував у складі знімальної групи.

Поліцейські вже провели впізнання підозрюваних, допит потерпілих, свідків та поліцейських, які перебували на місці події.  Також до матеріалів кримінальних проваджень долучено відео з бодікамер поліцейських та відео з інтернет-ресурсів, на яких зафіксовані події.

16 лютого, трьом чоловікам вручено підозри у вчиненні перешкоджання професійній діяльності журналістів (ст. 171 Кримінального кодексу України), двом із них – також у вчиненні пограбування (ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України).

Наразі розслідування триває за процесуальним керівництвом Центральної окружної прокуратури міста Дніпра”, – говорится в сообщении.

/

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. трое мужчин, их было всего лишь трое и они засрали мозги всем, установили свой порядок, и заполнили повестку дня всех сми? А полицейских было тоже трое?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ