Правительство получает сверхприбыль, снимая шкуру с населения Украины, – считает Анатолий Гриценко

9
506

Сегодня многие украинцы задаются вопросами: «А в безопасном ли государстве мы живем? Кто нами правит? – наивные идиоты или же прощелыги, которые умело грабят обедневшее население и упорно ведут страну к краху?

Ответы на эти вопросы можно найти на странице в Facebook у лидера партии “Гражданская позиция” Анатолия Гриценко, который, оправданно предрекает, что наши «спасители», обеспечив себе безбедную старость, уедут к ласковым берегам, в культурные страны.

«Питання до всіх, хто молиться на Коболєва і коболєвих, тіпа “риночників”. НАК Нафтогаз – державна компанія? Державна. Тобто наша з Вами. Інфраструктура, труби і насоси, вся техніка, будівлі, машини, компи і принтери – то все не коболєвих, а державі належить, нам з Вами, вірно? І коштів у коболєвих своїх там немає – там наші з Вами кошти.
Влітку державна (наша з Вами) компанія, за наші з Вами кошти, закупила на зиму газ, задешево. І правильно зробила, запас потрібен. Потім надворі стало холодніше – і компанія раптом вирішила продавати наш з Вами газ, куплений тоді задешево – по вищій і ще вищій і ще вищій ціні, піднімаючи ціну щомісяця, своїм власним (тіпа ринковим) рішенням.

Продаючи нам з Вами й без того наше з Вами, ще й надприбутки на нас з Вами коболєви вирішили заробити. Як так, чому? А мовляв, тому що ринок і правила ринкові: стає холодно, попит росте – от і ціна має рости. Горе-бізнесмени, блін, і горе-риночники, на посадах і на зарплаті державних чиновників. Слів цензурних не вистачає. Хто їх учив азам економіки, щоби ринок бачити там, де його і близько немає? Хто закладав їм основи моралі й людяності? Не кажу вже про милосердя, адже шкуру вони зараз знімають з людей і без того придавлених пандемією і злиднями, втратою роботи і доходів родини.

Будь-яка держава, наша в тому числі, має забезпечити дві важливі речі – безпеку і справедливість. Все решта ми з Вами можемо забезпечити самі. А от безпеку і справедливість – лише держава. Для цього ми їй платимо податки і даємо право від нашого імені розпоряджатися нашими з Вами, народними, ресурсами.

Зараз люди відчувають себе в НЕбезпеці й НЕсправедливості, і не тільки через завищені ціни на газ. Аналогічний “ринок” в секторі енергетики, “ринок” в усіх мережах – коли не споживаючи продукт, нас чомусь змушують платити щомісячно за утримання мереж його доставки, список “ринків” можна продовжувати… Але чи варто?

На жаль, і тут, серед моїх френдів і підписників, є чимало людей, які моляться на коболєвих, вітренків, гончаруків, яресьок, абромявічусів та інших тіпа “риночників”, вірячи ніби вони дійсно кудись виведуть нашу економіку і країну. Придивіться уважніше: насправді, на державних посадах, за наш з Вами рахунок, вони лише себе капіталізують, буквально і фігурально капіталізують, щоб потім чухнути куди повище і подалі, з новим рядком топ-посади у CV. Хіба не так?», – написал Анатолий Гриценко на своей странице в Facebook.

9 КОММЕНТАРИИ

  1. власть люди другой страны другой идеологии они ведут к краху.шо можно ждать от предателей

  2. Да этот пенсионер, действительно получает пенсию 60 000.00 грн. Это сейчас максимум в стране. ” Утром мажу бутерброд, сразу мысль : а как народ? И икра не лезет в рот!…”

  3. Пенсионер Гриценко все не унимается, генвные посты и комменты… А рейтинг как был за ноль, так и остаётся за гранью народного презрения.

  4. Это не у него рейтинг ноль, а у Украины, с порощенками и зеленскими. Можете до кучи свалить сюда гениального Медведчука.

  5. при чем рейтинг ваши яценюк порох и зе загнали страну в такую яму что ваши внуки из нее не выберутся давить их надо

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ