Житель Павлограда безкоштовно працюватиме двірником 40 годин за те, що нахабно справив потребу біля під’їзду

0
474

Щоб показати свою доблесть, хулігани, трапляється, перевертають урни на вулицях, б’ють ліхтарі або ламають лавки. Деяким для самозадоволення всього-то й потрібно, щоб покричати в темряві, ображаючи матюками випадкових перехожих.

Чим насолили безробітному жителю Павлограда мешканці одного з будинків на вулиці Заводській, – це залишиться таємницею. Але помстився їм чоловік у природний спосіб, справивши потребу в одному з під’їздів і укривши нецензурною лайкою всіх мимовільних свідків цього акту.

Оскільки жодні заклики до совісті на чоловіка не діяли, ображені сусіди не стали бити його віниками та закидати картоплею з балконів. Поки чоловік, що розперезався, матюкався і застібав штани, хтось викликав поліцію і нестримний обурювач спокою був затриманий на місці злочину.

У матеріалах Павлоградського суду, розміщених у ЄРДР сказано, що 12 вересня 2022 року о 19:30 годин перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, знаходячись в під`їзді будинку по вул. Заводська, висловлювався нецензурною лайкою на адресу перехожих, справляв свої природні потреби поблизу дверей вказаного під`їзду, чим порушував громадський порядок і спокій громадян.

На розгляд справи про адміністративне правопорушення до суду чоловік не з`явився, будучи належним чином повідомленим про день, час та місце розгляду справи, про причини своєї неявки суд не повідомив.

Суд постановив: визнати обвинуваченого винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП.

Притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт строком сорок годин.

Стягнути з обвинуваченого на користь держави судовий збір у сумі 496 грн. 20 коп.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ