Три тижні, без вихідних, на місці події працюють робітники комунального підприємства «Затишне місто”

0
413

Минуло три тижні після того, як Павлоград пережив ракетний удар 16 лютого. На місці події, без вихідних, працюють робітники комунального підприємства «Затишне місто”, – про це на апаратній нараді повідомив міській голова Павлограду Анатолій Вершина.

Ліквідація наслідків ракетного удару 16 лютого триває. А саме: з місцевого та обласного бюджету на виплату матеріальної допомоги виділено 13, 5 млн. грн.

На допомогу претендують 109 домоволодінь.

Вже надано понад 7 млн грн матеріальної допомоги для 42 власників житла.

По 34 справам завтра буде прийняте рішення.
Прийом документів триває.

З матеріального резерву міста надано будівельних матеріалів на суму близько 3 млн. грн. З обласного матеріального резерву до міста прибуло 1500 листів шиферу та цвяхи.

Після ракетного обстрілу Павлограда 16 лютого за ініціативою міського голови Анатолія Вершини було організовано спільно с Павлоградським відділення Червоного Хреста збір коштів для матеріальної допомоги постраждалим.

За цей час на рахунок Червоного хреста надійшло 281 тис. гривень. Благодійні внески зробили: співробітники виконавчого комітету Павлоградської міської ради та структурних підрозділів.

Співробітники комунальних підприємств та їх профспілки: «Павлоградтеплоенерго», «Павлоградводоканал», «Павлоградтрансенерго», «Муніципальна варта», «Територіальний центр соціального обслуговування населення», «Моя родина»;
Павлоградське бюро технічної інвентаризації;
Населення міста.

Кошти розподілені та видаються наступним чином:
– родина загиблої жінки – 5 тис. грн.;
– постраждалі, у яких зруйновані будинки – 8 домогосподарств по 10 тис. грн.;
– постраждалі, у яких значно пошкоджені будинки – 28 домогосподарств по 7 тис. грн.
Всього – 281 тис. грн.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ