Працівники Павлоградського відділу поліції звертаються до громадян з проханням повідомляти факти роботи гральних закладів

0
953

З 5 грудня на території держави розпочато всеукраїнська операція з ліквідації грального бізнесу. Керівництвом поліції поставлена задача повністю ліквідувати заклади, які здійснювали свою діяльність всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

На території м. Павлограда працівниками Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання перевірено дозвільні документи та діяльність 11 закладів, які надають послуги в сфері грального бізнесу. Наразі триває перевірка законності діяльності інших закладів на території міста.

Нагадуємо, що згідно Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», діяльність грального бізнесу заборонена, та передбачає кримінальну відповідальність за ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).

Працівники Павлоградського відділу поліції звертаються до громадян з проханням повідомляти факти роботи гральних закладів.
Павлоградський ВП ГУНП в Дніпропетровській області: чергова частина (05632) 6-22-31,050-657-68-31; 102 або будь-яким зручним для Вас способом.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ