Поздравление народного депутата Украины А.В. Мартовицкого с Днем Конституции Украины

5
291

Шановні мешканці Західного Донбасу!
Дорогі земляки!
Вітаю вас з великим державним святом – Днем Конституції нашої держави!
Конституція – це не просто сухий Закон, написаний на папері. Вона – Основний Закон прямої дії, який визначає саму суть, основу нашого життя у всьому її різноманітті, гарантує нам те, що ми сьогодні та в майбутньому будемо вільними громадянами України! Конституція визначає основний зміст інших Законів, упорядковує життя суспільства, закріплює європейські, демократичні основи подальшого розвитку держави.
Країна не повинна стояти на місці. Вона постійно змінюється і вимагає оперативних змін у законах. Тому в Конституцію України вже не раз вносилися актуальні поправки та зміни. Але головне, щоб цей Основний Закон докорінно не змінювався кожний раз з приходом нової влади. Людина, її права і свободи– це непорушні цінності, закріплені в Конституції. Визнання, дотримання і захист прав та свобод людини і громадянина – є головний обов’язок держави.
Впевнений, що, спираючись на конституційні норми та положення, ми зможемо і далі вирішувати завдання соціально-економічного розвитку всієї України та нашого Західного Донбасу. А при цьому – раціонально використовувати наш виробничий, природний і людський потенціал, рухатися до досягнення високого рівня життя кожного українця, створення нових робочих місць, гідного медичного обслуговування, рівного доступу до освіти та соціального захисту всіх верств населення держави.
Шановні співгромадяни, дорогі земляки! В цей святковий день я від усього серця бажаю вам мирного неба над головою, здоров’я, особистого щастя, добробуту і подальшого розвитку демократичного суспільства в нашому великому, спільному і рідному домі під назвою УКРАЇНА!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

5 КОММЕНТАРИИ

 1. “Самое печальное, что с Днём Конституции украинцев кинутся поздравлять именно те, кто больше всех над этой Конституцией издевается, насмехается и ни во что её не ставит. Вот это – и есть “цинизм”. А вы говорите “циничные бандеры”…

  618 систематик28.06.2017
   
    
    852 Конституція (0)”

 2. С какой конституцией? Какой страны? В стране в которой бандера и шухевич герои? Нет страны, в которой конституция защищает права людей на самовыражение да и на жизнь вцелом. Конституцию затоптали киевские вандалы. Тирания над людьми, убийства жителей страны. Воьт что сегодня представляет из себя украина. Это не государство. Что отмечать? Зачем отмечать?

 3. Подумаешь – с женой не очень ладно.
  Подумаешь – неважно с головой.
  Подумаешь – ограбили в парадном.
  Скажи еще спасибо, что живой.

  Ну что ж такого – мучает саркома.
  Ну что ж такого – начался запой.
  Ну что ж такого – выгнали из дома.
  Скажи еще спасибо, что живой.

  Плевать – партнер по покеру дал дуба.
  Плевать, что снится ночью домовой.
  Плевать – соседи выбили два зуба.
  Скажи еще спасибо, что живой.

  Да ладно – ну, уснул вчера в опилках.
  Да ладно – в челюсть врезали ногой.
  Да ладно – потащили на носилках.
  Скажи еще спасибо, что живой.

  Да, правда – тот, кто хочет, тот и может.
  Да, правда – сам виновен, бог со мной!
  Да, правда. Но одно меня тревожит –
  Кому сказать спасибо, что живой?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ