Павлоградці поздоровляли з 85-річчям Геннадія Гаркушу

4
368

Сьогодні, 20 березня, свій 85-ти річний життєвий ювілей відмічає Почесний громадянин нашого міста Гаркуша Геннадій Михайлович.

Першими його сьогодні поздоровляли депутати Павлоградської міської ради, міський голова Анатолій Вершина, депутат облради Микола Пономарчук на сесійному засіданні.

Павлоградці поздоровляли з 85-річчям Геннадія ГаркушуГеннадій Михайлович народився в Павлограді, де і пройшов майже весь його трудовий шлях. У 1958 році він почав свою трудову діяльність у вугільній промисловості, близько 20 років працював на керівних посадах в нашому місті.
В ті часи велося інтенсивне промислове та цивільне будівництво. Під безпосереднім керівництвом та контролем Геннадія Михайловича вирішувалися найважливіші питання будівництва шахт «Павлоградська», «Благодатна», «Самарська», «Дніпровська», «ім. Героїв Космосу», «ім. Сташкова». Був побудований завод ПЗТО, вводилися в експлуатацію нові потужності на ПМЗ, Павлоградському хімічному заводі, Хіммаші, Ливмаші.

Була проведена реконструкція домобудівельного комбінату (ДСК) на 100 тис. кв. метрів житла. Завдяки чому отримано житло для тисяч павлоградських сімей.

Павлоградці поздоровляли з 85-річчям Геннадія ГаркушуПід його безпосереднім контролем будувалися та вводилися в експлуатацію дитячі садки, 8 шкіл, в тому числі в центральній частині міста – школи № 1 та № 9, міська поліклініка, основні корпуси міської лікарні №4, кінотеатр « Мир».

Практично 80% сучасної інфраструктури міста створено в той період.
В 1979 році місто Павлоград було нагороджено Орденом Трудового Червоного Прапора, і в цьому є немала заслуга Геннадія Михайловича.

Геннадій Михайлович нагороджений орденами, медалями, знаками «Шахтарська слава» усіх 3-х ступенів. Він обирався депутатом міської ради протягом семи скликань.

За особливий вагомий внесок в соціально-культурний розвиток міста рішенням сесії міської ради у листопаді 2013 року Гаркуші Геннадію Михайловичу присвоєно звання Почесного громадянина міста Павлоград.

4 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ