Необережне поводження з кулаком довело абсолютно тверезого тернівчанина до лави підсудних

0
351

Мешканець Тернівки потрапив під домашній арешт за тяжкі телесні ушкодження, здобутих під час сварки з п’яним чоловіком. Бетонний ганок під’їзду зіграв в цьому фатальну роль.

Як повідомляється в матеріалах Тернівського міського суду, 12.04.2022 приблизно о 17:00 год. знаходячись біля входу до  під`їзду, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, вступив у словесну сварку із чоловіком, який перебував у стані алкогольного сп`яніння, та наніс йому один удар кулаком правої руки в область нижньої щелепи, внаслідок чого останній втратив рівновагу і впав з висоти власного росту на бетонну плиту перед входом до вказаного під`їзду, при цьому вдарився потиличною ділянкою голови об поверхню бетонної плити. Внаслідок вищевказаних умисних протиправних дій потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку 3-го ступеню, геморрагічних вогнищ забиття речовини головного мозку…

За своїм характером виявлені тілесні ушкодження за ознакою небезпеки для життя, відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.Підозрюваний в порядку ст.208 КПК України не затримувався.

В ході досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний відповідно до ст.89 КК України вважається раніше не судимий, однак відповідно до вимоги про судимість раніше був судимий за скоєння умисних тяжких кримінальних правопорушень, що свідчить про те, що його антисоціальну поведінку та нехтування нормальними нормами перебування громадянина у суспільстві.

Підозрюваний щодо пред`явленої підозри показав, що йому подзвонила знайома, яка зазначила, що її сину бризнули балончиком газу в очі. Він прийшов та в нього сталась сварка з потерпілим, внаслідок якої одночасно як потерпілий так і він нанесли один одному удари в обличчя.

Від удару потерпілий відійшов та упав на сходи. Після чого він його підняв з бетонного полу та обмив водою.

Потерпілий після цього сів на бетонну плиту, та він спитав його чи потрібна йому допомога, на що потерпілий сказав, що не потрібна. Після цієї події він пішов додому. Зазначив, що він від поліції не переховувався, постійно ходив на усі виклики та на потерпілого і свідків не впливав. Крім того, пояснює, що має хронічні захворювання.

Захисник в судовому засіданні просив врахувати, що підозрюваний будучи тверезим, ударив один раз потерпілого, який знаходився в стані алкогольного сп`яніння.

Суд ухвалив:

Застосувати до підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ