Повернись додому!

0
1136

Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома»  здійснює заходи щодо  повернення на підконтрольну Україні територію  та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».

мешканці регіону які на даний час приймають участь у НЗФ т.зв. «ДНР», але які не приймали участі у бойових діях можуть повернутися до своїх рідних та близьких

Так, і мешканці регіону які на даний час приймають участь у НЗФ т.зв. «ДНР», але які не приймали участі у бойових діях можуть повернутися до своїх рідних та близьких за програмою СБУ «На тебе чекають вдома».

Тому, якщо ви або ваші родичі є учасником терористичних та інших незаконних збройних формувань «ДНР / ЛНР» і готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності, і у вас є щире бажання виправити свої помилки і співпрацювати з органами СБ України, то ви можете скористатися програмою «На тебе чекають вдома» та повернутися до своїх рідних та близьких, а також до мирного та цивілізованого життя.

СБУ допомогла повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам, допоможемо і Вам!

На війну важко йти, а ще важче повертатися з неї. Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!

Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном до відділу в м.Павлограді УСБУ у Дніпропетровській області:  (05632) 6-01-20, та e-mail: nikolay_vladimirov@i.ua.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ