Пошук зниклого Василя Подкуйко проводиться за допомогою тепловізора та квадрокоптера

0
397

Вже восьму добу тривають пошуки зниклого 6-річного Василя Подкуйко Дитина зникла ввечері 7 липня у селі Проточі Царичанського району.

Поліцейські продовжують перевіряти нежилі приміщення, поля та лісосмуги, що мають транспортне сполучення з іншими селами. Працівниками відділу аеропідтримки Департаменту патрульної поліції України пошук зниклого хлопчика проводиться за допомогою тепловізора. Також спільно з працівниками ДСНС почісується акваторія річки Оріль.
.
Поліцейські разом з місцевими жителями, представниками місцевої самооборони, волонтерами, рятувальниками, водолазами перевіряється кожен клаптик землі в селі Проточі, прилегла місцевість села, споруди й територія найближчих сіл, поля відстежуються квадрокоптером.
— Зниклий хлопчик не розмовляє. Виглядає на 6 років, має коротке русяве волосся, карі очі, повну статуру. Хлопчик вийшов з дому без одягу. У разі виявлення дитини чи будь-якої інформації про її місце перебування, прохання повідомити до поліції за телефонами: 102, (096) 884 83 94, — наголосили у Нацполіції області

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ