Пошла 17-я неделя: в Павлограде продолжаются поиски пропавшей без вести Ольги Осауленко-Синеокой

4
671
Семнадцатую неделю продолжаются поиски, пропавшей в Павлограде 08.12.2020 года, Ольги Осауленко-Синьокой. Поисковая миссия, которую координирует полиция, не прекращается ни на день: отрабатываются все возможные и невозможные версии; прорабатываются локации; привлекаются различные специалисты из разных городов Украины.
Об этом сообщает руководитель Павлоградского волонтерского поисково-спасательного отряда «Антарес» Лариса Борисенко на своей странице в Facebook.
Пошла 17-я неделя: в Павлограде продолжаются поиски пропавшей без вести Ольги Осауленко-Синеокой
“Кожен день. Не припиняється.
Тільки за сьогодні (110 -й день місії) – ще + та + локації. Завтра – післязавтра – через тиждень, якщо Ольга не буде знайдена – будуть знов та знов: локації, версії, робота, іноді, поза межами фізичних та психологічних сил.
Відповідаючи на чисельні питання та, іноді, відверті плітки та провокації, коротенько:
1. “А Ольгу знайшли?” – Якщо б таке сталося, ви вважаєте, що ця новина не була б відома усім і одразу?!
2. “А Ольгу хоть как-то кто ищет или про нее уже забыли?” – Пошуки тривають від першого дня, та не припиняються – ні на день!
3. “А поліція, взагалі, хоть щось робить?” – Поліція не просто “робить” – вона, вибачаємося за різкість, – пашить, роблячи усе можливе, щоб знайти зниклу!
4. “Почему нам ничего не сообщают?” – Триває слідство та пошукові заходи про хід яких, відомо тим, хто повинен бути в курсі ціх подій – рівно настільки, настільки дозволяє слідство!

5. “Волонтёры свернули поиски” – Волонтери, Павлоградський пошуково – рятувальний кінологічний загін “Антарєс”, Общество ” ОПОРД” в Павлограде, небайдужі люди Павлограду, району та інших міст, КП “Муніципальна Варта” Павлоградської міської ради, “Національний корпус” – не припиняють пошуки ні на день, тісно співпрацюючи з поліцією!

6. “А почему не обращаются к экстрасенсам?” – За усі роки, що ми займаємося пошуками людей, – а це, майже півтора десятка років, жоден єкстрасенс не допоміг у пошуках ні нам, ні нашим колегам з інших міст України!
Рідних зниклої ця категорія вже “розвела” за цей час на величезні гроші, то, якщо нема про що поговорити – візьміть свої особисті заощадження, та самі (!!!) очольте цей напрямок “допомоги”!
Вже вкотре, ми звертаємося до тих, хто сидячі, виключно біля моніторів своїх гаджетів, відчуває великий брак інформації – приєднуйтеся до пошукової групи, як це роблять дійсно небайдужі Люди: різного віку, різні, за станом здоров’я, різних соціальних сфер, та різного досвіду! Бо для того, щоб допомогти, потрібно тільки реальне бажання, бо все інше – категорія “а поговорить!”!
Пошуки тривають. Ми не здаємося!
+380509410476
+380681030015“, – говорится в сообщении.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Кто там что отрабатывает) Аж смешно. Да она либо в Турции, либо в Греции в каком-нибудь гареме. Ежу понятно.

  2. Хотя хорошо, если в гареме. Зачастую бывают в борделях – это куда хуже.

  3. Советую посмотреть сериал “Турецкий транзит”. Там и типаж подходящий и суть.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ