Вчителям англійської Петр Порошенко вручив сертифікат на 500 тисяч гривень

0
342

2016 рік, оголошений Президентом України Роком англійської мови, був цікавим на події і заходи, пов’язані з вивченням англійської мови та підвищенням професійної майстерності вчителів. За ініціативи Британської ради в Україні, було впроваджено проект «Вчителі англійської мови – агенти змін». Серед 10 тренерів, підготовлених в області, була і вчитель ЗШ № 9 Приходько Яна Олександрівна.

Показавши прекрасний результат на рівні британських тренерів, вона мала можливість передати свої знання і методику викладання предмету за рекомендаціями носіїв мови ще 15 вчителям міста в 40-годинному тренінгу.

Місяць тому результати роботи тренерів підводились на рівні департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, а 3 березня Яна Олександрівна в числі учасників проекту була запрошена до Адміністрації Президента, де вони зустрілися з президентом Петром Порошенко та його дружиною Мариною Порошенко, які підтримують впровадження проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін».

Президент щиро подякував вчителям за роботу та від імені Фонду Президента вручив сертифікат більш, ніж на 500 тисяч гривень.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ