Неравнодушный павлоградец помог потушить пожар

2
520

Еще встречаются у нас неравнодушные люди, которые всегда придут на помощь другим, оказавшимся в беде людям. Именно о таком поступке рассказал на своей странице в Фэйсбуке начальник МРУ ГУ ГСЧС Александр Миславский.

“Той випадок, коли людина не залишилася байдужою та не пройшла осторонь чужої біди!

В наш час, на жаль, рідко коли зустрінеш громадян, які проявляють небайдужість і готові прийти на допомогу іншим. Сьогодні, 28 лютого, вночі, близько другої години, на балконі третього поверху одного з п’ятиповерхових житлових будинків міста Павлоград виникла пожежа. Про це вчасно повідомив до Служби порятунку випадковий свідок події, Савеленко Олександр.

Чоловік не розгубився та, до приїзду рятувальників, потрапив у під’їзд будинку, достукався до мешканки квартири, в якої палав балкон. В цей час жінка спала і нічого не підозрювала про пожежу, а в її помешканні вже було сильно задимлено. Про займання Олександр встиг попередити і мешканців багатоповерхівки. Вогнеборці оперативно прибули двома відділеннями та ліквідували пожежу. Тільки задумайтесь, яких наслідків вдалося уникнути завдяки рішучим і впевненим діям цього чоловіка!

Що не можна сказати про пожежу по вулиці Толстого, де мешканці будинку невчасно викликали рятувальників, тим самим займання набуло великих масштабів.

Я щиро вдячний Олександру Савеленко, який не пройшов осторонь чужої біди та проявив пильність, небайдужість і активну громадянську позицію. Дякую особовому складу за оперативність та недопущення розповсюдження вогню на сусідні квартири”, – написал Александр Миславский.

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ