У Павлограді вперше за 42 роки на міських резервуарах поміняли запірну арматуру, – тепер вода стане чистішою

0
587

Подання так званої питної води до Павлограду припинено, як мінумум на дві доби. Треба чистити міські резервуари від бруду, що накопичився. А бруду у дніпровській воді, яку качають у місто по 80-кілометровому трубопровіду, вистачає.

Щоб зрозуміти, навіщо потрібно чистити резервуари, достатньо подивитися на засувку, яку зрізали 21 вересня співробітники КП “Павлоградводоканал”. Вона не змінювалася з 1980 року. Бруд та іржа мають властивість накопичуватися.

У Павлограді вперше за 42 роки на міських резервуарах поміняли запірну арматуру, - тепер вода стане чистішою21 вересня журналістам Павлограда показали, як виконуються роботи із заміни запірної арматури на двох резервуарах одного з майданчиків КП “Павлоградводоканал”.

– Ми змінюємо засувки на вході у двох резервуарах для того, щоб надалі проводити їх чистку без зупинки подачі води на місто, – розповів журналістам головний інженер КП “Павлоградводоканал” Андрій Душа. – Працівники Водоканалу ведуть роботи цілодобово, щоб зробити заміну протягом двох діб.

Резервуарам з водою, яких для Павлограда встановлено три (два з них ємністю по 6 тис. куб. м, один – 10 тис. куб. м), потрібне чищення один раз на рік.

У планах чищення третього резервуару, але вже без відключення водопостачання місту.

https://www.youtube.com/shorts/2GWZMLbe-bs

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ