У Тернівці помилувано мотоцикліста, який збив дітей на пішохідному переході

0
367

У Тернівці миром закінчили суд над мотоциклістом, який у жовтні 2022 року збив дітей на пішохідному переході. Постраждалі претензій до підсудного не висловили.

У матеріалах Тернівського міського суду йдеться:

“18.10.2022року близько  18.13годині обвинувачений ,керуючи мотоциклом марки «Leopard », здійснював рух по ул.Харківськоїв м.Тернівка, та наближався донерегульованого пішохідного переходу,розташованого поблизу АЗС «Авіас». У зазначений час на пішохідний перехід вийшла малолітня потерпіла разом з малолітнім свідком.

Обвинувачений виїхав на нерегульований пішохідний перехід, де допустив наїзд передньою частиною керованого ним мотоциклу на малолітню потерпілу.

Це призвело до  дорожньо-транспортної події, внаслідок чого потерпілій заподіяно тілесні ушкодження у вигляді перелому середньої третини правої ключиці зі зміщенням уламків, перелому п`ятої поясної кістки правої кісті, гематоми спинки носу, гематоми верхньої третини лівої гомілки, які за своїм характером відноситься до ушкоджень середньої тяжкості.

В судовому засіданні обвинувачений заявив клопотання про звільнення його від кримінальної відповідальності на у зв`язку з дійовим каяттям, оскільки він вперше притягується до кримінальної відповідальності, активно сприяв розкриттю кримінального провадження, повністю визнав свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, в чому щиро кається, завдана шкода повністю відшкодована.

В судовому засіданні законний представник потерпілої не заперечувала проти звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв`язку з дійовим каяттям, завдані збитки обвинуваченим повністю компенсовані, вони ніяких претензій до останнього не мають.

Суд постановив:

Обвинуваченого звільнити від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.286 КК України на підставі ст.45КК України у зв`язку з дійовим каяттям.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ