У Павлограді помер колишній перший секретар Павлоградського міськкому компартії Іван Соловйов

0
421

5 травня 2024 року на 80 році життя перестало битися серце Соловйова Івана Олексійовича, повідомляє прес-служба Павлоградської міськради.

Міський голова Павлограда, депутати міської ради, виконавчий комітет висловлюють рідним, близьким й усім, хто знав Івана Олексійовича глибоке співчуття.

Соловйов І.О. народився в м.Сніжне Донецької області, після
закінчення Артемівського гірничого інституту в 1969 році розпочав трудову діяльність на підприємствах вугільної промисловості Західного Донбасу.

Працював на інженерних та керівних посадах, а з 1985 року очолив місто. Працюючи на ключових посадах місцевого самоврядування, Іван Олексійович був дуже впливовою людиною у всіх сферах життєдіяльності нашого міста.

За час його роботи збудовано об`єкти соціальної інфраструктури – пологовий будинок, кінотеатр «Мир» тощо. Було вирішено дуже актуальне, на той час, питання водопостачання міста.

Його поважали за принциповий, вольовий характер та високе почуття справедливості. Його девізом було: «Не тліти, а горіти».

У 2014 році Іван Олексійович нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом».

Івана Олексійовича добре знали і цінували за досвід, глибоке знання та відданість своїй справі, вимогливість і наполегливість, високе почуття відповідальності. Його порядність та вміння працювати з людьми завжди
заслуговували повагу колег і мешканців міста. Він був чуйною та щирою людиною, небайдужим до проблем і потреб колег та павлоградців, завжди допомагав словом і ділом.

Світла пам’ять про Івана Олексійовича Соловйова назавжди
залишиться у серцях павлоградців.

NO COMMENTS

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ