Днепропетровщина получила гуманитарную помощь от Польши

0
522

Медицинские товары, провизия, детское питание, чистящие средства и гигиены для взрослых и детей, постель, одеяла, свечи и зарядные устройства. Гуманитарный груз от воеводства Нижняя Силезия (Республика Польша) на днях прибыл в наш регион.

Об этом сообщает пресс-служба Днепропетровского обласовета.

Днепропетровщина получила гуманитарную помощь от Польши«Нижня Сілезія є багаторічним партнером Дніпропетровщини. Ми маємо три чинні угоди між нашими регіонами. Співпрацюємо в гуманітарній та культурній галузях, обмінюємось науковими досягненнями й здобутками в сфері місцевого самоврядування. Тепер наші друзі надають таку необхідну в умовах війни гуманітарну допомогу. Ця співпраця по-справжньому цінна для Дніпропетровщини! Адже це підтримка цивільного населення області та біженцям, які перебувають на наших теренах. Дякуємо партнерам за їхню небайдужість», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Днепропетровщина получила гуманитарную помощь от ПольшиРаніше Нижня Сілезія вже передала для КП «Обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради три спеціалізовані автівки для евакуації поранених. А також медичні товари, перев’язувальні матеріали, засоби дезинфекції тощо.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ