Поліція Тернівки попереджає

1
589

Шановні мешканці м. Тернівка

Тернівський ВП ПВП ГУНП в Дніпропетровській області попереджає!!!

Не дивлячись на велику кількість публікацій в печатних засобах масової інформації та на телебаченні, вкотре звертаємося до Вас та нагадуємо, що на даний час продовжують мати місце випадки вчинення незаконних заволодінь автівками та майном, що знаходиться у салоні(автомагнітоли, документи на авто, тощо) як з території гаражів так і з прибудинкових територій.

Також звертаємо Вашу увагу на різкому збільшенні квартирних крадіжок на території міста шляхом проникнення через незачинені або поставлені на «провітрювання» вікна.

Велике прохання до власників та орендарів квартир, з метою збереження Вашого майна не залишати відчиненими або поставленими на «провітрювання» вікна, а також перевіряти чи зачинені вхідні двері, особливо в темний час доби та під час відпочинку, а також вжити заходів щодо посилення замків на вхідних дверях до житлових приміщень. Радимо Вам зміцнити замки на вхідних дверях, та за змоги встановлювати решітки на вікна.

Велике прохання до всіх власників гаражів, з метою збереження особистого майна та недопущення проникнення до гаражів, посилити замки або замінити їх на більш потужні, а також не залишати в гаражах ключі та документи від автотранспорту. Також посилити охорону гаражних товариств власними силами та встановити додаткове освітлення. Ні в якому разі не залишайте цінні речі у салоні та саму автівку біля будинків та без нагляду.

В разі виявлення сторонньої особи в приміщенні квартири або підозрілих осіб, які намагаються попасти до квартири або гаражу негайно повідомляти до чергової частини Тернівського ВП ПВП ГУНП в Дніпропетровській області за телефонами:

«102»;

(05636)7-30-02

(05636)7-19-86

066-280-13-10

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ