Полицейские Каменского нашли новорожденного мальчика, брошенного в кустах в полиэтиленовом пакете

0
395

В Каменском полицейские спасли младенца, которого нерадивая мамаша оставила в кустах в полиэтиленовом пакете возле железнодорожного пути.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Днепропетровской области.

“Правоохоронці Кирило Павлюк та Євген Щукін негайно доставили дитину до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.

Повідомлення про немовля, яке лежить у кущах надійшло до поліції 13 квітня, близько 20:00 години. Жінка розповіла, що під час прогулянки її собака несподівано побігла до кущів, де вона і побачила немовля. Про свою знахідку жінка сповістила поліцейських.

Для перевірки інформації на місце події негайно виїхали поліцейські Кам’янського районного управління поліції. По прибуттю на місце події правоохоронці побачили на землі поліетиленовий пакет, в якому у брудних пелюшках знаходилось немовля. Зволікати не можна було, але невідомо скільки дитина пролежала на холодній землі та невідомий був і стан його здоров’я.

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Кам’янського РУП Кирило та Євген прийняли рішення негайно доставити немовля до пологового будинку.

Медики оглянули немовля та повідомили, що це хлопчик, приблизний його вік декілька годин. Хлопчика виявили з переохолодженням тіла, але дитинка жива. Наразі йому надають медичну допомогу. Стан хлопчика оцінюють, як стабільний.

На даний час правоохоронці проводять всі необхідні заходи, щоб встановити свідків події та знайти матір дитини”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ