Полицейские извлекли тело 8-летнего мальчика из канализационного коллектора

0
464

В Покрове два дня искали ребенка, хотя с момента исчезновения прошло 6 суток. По сообщению матери пропавшего мальчика, он ушел еще 2 июня. Почему она не сообщила о пропаже ребенка раньше? – это вопрос.

8 июня, кинолог со служебной собакой обнаружил тело мальчика в канализационном коллекторе в полутора километрах от места проживания. Версия убийства остается основной.
Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области. В сообщении говорится:
«Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 6 червня. Мати розповіла, що син пішов гуляти на дитячий майданчик ще 2 червня о 12:00 і не повернувся. На розшук дитини були орієнтовані всі служби поліції – ювенальні поліцейські, кінологи, превентивні співробітники та волонтери.

Поліцейські перевірили дитячі майданчики міста, вокзали та ринки, а також обстежили покинуті будівлі, лісосмуги та інші місця, де могла перебувати дитина. До пошуків залучили інспектора-кінолога з німецькою вівчаркою Більт. За речами дитини службовий собака взяв слід від будинку, де мешкав хлопчик, та провів до каналізаційного колектору. Там поліцейські виявили тіло дитини. Наразі на місці працює слідчо-оперативна група.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ