У Павлограді крутого чоловіка, який з матюками бігав за сусідами, покарали на півкіло ковбаси

0
469

Що змушує непрацюючих чоловіків, у стані алкогольного сп’яніння, вечорами бігати за своїми сусідами, і, обзиваючи їх останніми словами, вибивати їм двері, – знають психіатри та поліцейські. Можливо, вони хочуть поваги, а їх за це карають сміхотворними штрафами.

Так у Павлограді одного крутого місцевого жителя оштрафували на 119 (сто дев’ятнадцять) гривень за порушення громадського порядку та спокою громадян.
Це вартість пляшки горілки або півкіла ковбаси.

Як повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, внесених до ЄРДР, 04.11.2022 року о 21:00 годині чоловік у 2-му під’їзд одного з будинків Павлограда , висловлювався нецензурною лайкою, стукавши у двері мешканцям даного будинку, чим порушивши громадський порядок і спокій. . На відкритий контакт із чоловіком сусіди не погодилися.

О 23.30 годині він на 5-му поверсі гучно кричав, виражався нецензурною лайкою, стукавши біля дверей та в гніві пошкодивши світло сусідові, чим порушивши громадський порядок та спокій громадян. Спокій у під’їзді встановила поліція.

Чоловік свою провину в суді не заперечував, підтвердивши викладені у протоколах обставини адміністративних правопорушень.

Суд постановів:

Визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП. Притягнути до адміністративної відповідальності та з урахуванням ст.36КУпАП накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 119 (сто дев’ятнадцять) гривень. Стягнути судовий збір у розмірі 496.20 гривень на користь держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ