Похититель водогрейки «GORENJE» может выйти на свободу под залог 50 000 гривен

0
325

Кража водогрейки и курток может закончиться для подсудимого павлоградца приличным сроком. Об этом сообщается в материалах Павлоградского горрайонного суда размещенных в ЕРДР.

Чоловiк підозрюється у тому, що він 28 лютого 2021 року, приблизно о 20 год. 35 хв., (більш точного часу під час досудового розслідування встановити не виявилось можливим), знаходячись біля метало-пластикового вікна будинку, за допомогою кулака розбив вказане вікно, через отвір що утворився, проник до зазначеного будинку, де діючи умисно, за допомогою пили відрізав трубу та зняв з кріплень водогрійку марки «GORENJE WS U80 NGV9», білого кольору, яку в подальшому викрав разом одягом: рожевою зимньою курткою з капюшоном, коричневою жіночою шкіряною курткою, двома чоловічими сорочками, голубого кольору, двома полонськими футболками чоловічими, платтям сірого кольору з в’язаним орнаментом та двома статуетками, одна з них у вигляді орла та інша у вигляді двох лебедів, чоловічою курткою чорного кольору з капюшоном, яку надягнув на себе. Чим спричинив матеріального збитку на суму 4000,00 грн.

Суд виришив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб, до 11.00 29.04.2021 року.

Встановити підозрюваному, заставу у сумі 50 000 гривень, у національній грошовій одиниці, яка може бути внесена як самим підозрюваним так і іншою фізичною або юридичною особою (заставодавцем).

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ