Фермеры за год умудрились похитить электричества на 450 000 гривен

0
327

У наших электриков все под контролем, – ни один киловатт не прошмыгнет мимо них. Но и все-таки киловатты «шмыгают», да в таким объемах, что рядовой потребитель удивится. Как можно украсть за месяц 10 000 кВт?

Оказывается, можно. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

«За версією слідства, вказані особи, перебуваючи в одному з приватних приміщень Солонянського району, здійснили несанкціоноване втручання в роботу мережі електрозв’язку АТ «Дніпровські Елетромережі» та здійснювали систематичне викрадення електроенергії.

Щомісячно приблизний обсяг її становив 150 000 кВт*год, а майнова шкода підприємству – близько 450 000 гривень. З метою приховування такої діяльності та зниження показників спожитої електроенергії, зловмисники втрутились у роботу обліку системи, що могло призвести до негативних наслідків для населення.

Під час проведення санкціонованого обшуку зазначеного приміщення правоохоронцями виявлено та вилучено обладнання для генерації криптовалют, спеціалізовану техніку для втручання в мережу автоматизованого обліку електроенергії тощо.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст.361 та ч.2 ст.188-1 КК України, викрито групу осіб у несанкціонованому втручанні в роботу мереж електрозв’язку та викраденні електричної енергії шляхом її самовільного використання.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється СУ ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управлінням СБУ в області».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ