Подпольный цех псевдокофе обнаружен в Павлограде: 10 тонн сырья и 50 тыс. пакетиков фальсификата

10
929

В Павлограде выявлен подпольный цех, где изготовляли фальсифицированную продукцию – кофе под марками известных мировых брендов. Цех разоблачила полиция Кривого Рога. Полицейские изъяли более 10 тонн сырья и около 50 000 единиц фальсифицированной продукции. Устапновлено, что производство кофе располагалось на территории г. Павлограда, а продукцию злоумышленники реализовали по всей Украине.

Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции Днепропетровской области.

Подпольный цех псевдокофе обнаружен в Павлограде: 10 тонн сырья и 50 тыс. пакетиков фальсификата“20 травня співробітники відділення поліції № 3 (Покровське) Криворізького районного управління поліції провели санкціонований обшук в приміщенні підпільного цеху у м. Павлограді, де виготовлялася та зберігалася фальсифікована кава.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 10 тонн сировини, близько 50 тисяч одиниць готової «кавової» продукції, 5 тисяч етикеток, понад 2 тисячі упаковки з брендовими найменуваннями, спеціальне обладнання для пакування, комп’ютерну техніку та записи з «чорною» бухгалтерією.

Подпольный цех псевдокофе обнаружен в Павлограде: 10 тонн сырья и 50 тыс. пакетиков фальсификатаЗа результатами проведених заходів було встановлено, що до організації незаконного бізнесу причетний 33-річний чоловік.

Ще понад 10 співробітників цілодобово працювали на виробництві. Зловмисники використовували дешеву кавову суміш невідомого походження, товар вироблявся та зберігався у неналежних умовах. Отриману у такий спосіб каву фасували в упаковки з логотипами відомих брендів. Реалізовували «товар» оптом і вроздріб як через торгівельну мережу, так і через мережу Інтернет.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

На теперішній час правоохоронці проводять заходи, направлені на встановлення інших осіб, причетних до незаконної діяльності. Досудове розслідування триває”, – говорится в сообщении.

 

10 КОММЕНТАРИИ

  1. Дорогой мер терновки пора поднимать экономику создавать рабочие места достраивать дома

  2. Давайте может быть оьявим конкурс мера города
    У кого на территории больше подпольных цехов выявили за год. И будем выдавать премию Остапа бедера.

  3. Можно было легально, соблюдая нормы качества изготовлять товар под своим брендом, но зачем? Это же моветон. Вот воровать, бадяжить и барыжить-это по-нашему.

  4. это кофе 7 лет в павлограде и селах торгуют. аж с кривого рога приехала полиция шоб их хлобучить. местные в заплете стопудово. не всех посадили ! 😉

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ