Подарунок до Дня шахтаря – гірники Павлоградвугілля видобули 2 мільйони тонн вугілля

2
912
ДВУ №3 ш. Ювілейна

Сонячний ранок передостанньої неділі серпня на шахтах Тернівська ШУ Павлоградське і Ювілейна ШУ Першотравенське почався святково. Шахтарські колективи видали на-гора по мільйонній тонні вугілля кожен. Це гідний подарунок гірників напередодні святкування професійного свята – День шахтаря.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Шахтоуправління Павлоградське.

Подарунок до Дня шахтаря - гірники Павлоградвугілля видобули 2 мільйони тонн вугілля
ДВУ № 7 ш. Тернівська

«Сьогодні наш колектив здобув першу мільйонну тонну з початку року. Працюємо стабільно, тому що знаємо – видобуватиметься вугілля на виробництві, будуть і робочі місця, і гідна заробітна плата, і впевнене, благополучне завтра у наших сімей», – говорить Сергій Жикін, заступник начальника дільниці з видобутку вугілля №7 ДТЕК ШУ Павлоградське.

На шахті Тернівська вугілля видобувають дві ділянки №2 і №7. Цьогоріч шахтарі відпрацьовують вже по другій лаві.

І на шахті Ювілейна ШУ Першотравенське, так само як «тернівчани», видобули мільйону тонну вугілля з початку року. Цей колектив видобуває вугілля з двох очисних забоїв.

«У здобутому мільйоні – праця всього колективу. Причому не тільки окремо взятої ділянки, а всього шахтоуправління: прохідників, дільниць шахтного та конвеєрного транспорту, ремонтників, механіків та інших допоміжних служб», – підкреслив Андрій Семенов, бригадир ГРОЗ ділянки з видобутку вугілля №3.

Інвестиції у виробництво, забезпечення паливом теплоектростанцій, створення нових робочих місць – завдання, з якими успішно справляються вугільні підприємства ДТЕК. За вісім місяців на розвиток двох шахт компанія вклала понад 400 млн грн.

Довідка:

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії – 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

2 КОММЕНТАРИИ

    • Так задача спустить побольше денег в унитаз не стояла. А за поздравление с праздником-большое вам ПАНЭ спасибо.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ