П’яний тернівчанин потрапив під «RenaultMegane», але скаржитися на черепно-мозкову травму не став

0
379

П’яні громадяни своєю пристрастю до розслаблення приносять багато проблем не лише собі та своїм близьким, а й зовсім стороннім особам, котрим ніколи блукати вулицями у пошуках друзів, співати пісні та розслабляться до лежачого становища.

Наприклад, у Тернівці розслаблений чоловік увечері гуляв, не бачачи дороги, та за несподіваного переходу вул. Вознесенській потрапив під автомобіль. Винним виявився водій, котрий не зміг передбачити зіткнення з відпочиваючим громадянином. Його судили.

У матеріалах Павлоградського міськрайонного суду, розміщених в ЄРДР, повідомляється:

« 07.04.2021року приблизноо 19.40годині обвинувачений ,керуючи автомобілем марки«RenaultMegane», рухався зішвидкістю 50 км/год. по правій смузі вул.Вознесенська з боку вул.Харківськам. маючи об`єктивнуможливість виявити потерпілого , який перебуваючиу станіалкогольного сп`яніння, вийшов напроїзну частинув ул. Вознесенська та у швидкому темпі руху почав її перетинати поза пішохідного переходу, Обвинувачений допустив наїзд передньою частиною автомобіля «Renault Megane»,  на потерпілого, внаслідок чого потерпілому заподіяно тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з забоєм головного мозку, забійної рани голови справа, внутрішньо-суглобного ушкодження правого колінного суглобу (локальний субхондральний втиснений перелом медіального виростка стегнової кістки, без зміщення уламків, розриву латеральної колатеральної зв`язки ІІ-ІІІ ст.), які за своїм характером відносяться до ушкоджень середньої тяжкості, які спричинили короткостроковий розлад здоров`я.

В підготовчому судовому засіданні потерпілим було оголошено письмове клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв`язку з дійовим каяттям, завдані збитки обвинуваченим потерпілому повністю компенсовані, ніяких претензій до останнього не має.

Суд постановив: обвинуваченого звільнити від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.286 КК України на підставі ст.45КК України у зв`язку з дійовим каяттям. Кримінальне провадження, , передбаченого ч.1 ст.286 КК України, – закрити на підставі п.1 ч.2 ст.284 КПК України. Судові витрати у даному кримінальному провадженні віднести на рахунок держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ