Пішов з життя учасник бойових дій у Другій Світовій війні — Шевченко Володимир Семенович.

5
882
В. С. Шевченко второй слева в первом ряду

15 квітня 2020 року на 96-му році пішов з життя ветеран, учасник бойових дій у Другій Світовій війні — Шевченко Володимир Семенович.Павлоградська міська рада та виконавчий комітет висловлює глибоке співчуття рідним та близьким померлого.

Володимир Семенович пройшов довгий та гідний життєвий шлях. У роки війни він мужньо захищав батьківщину. З 1941 по 1945 роки воював на Українському та Білоруському фронтах та був розвідником. Закінчив війну у Берліні.Пішов з життя  учасник бойових дій у Другій Світовій війні — Шевченко Володимир Семенович.

За хоробрість та героїзм в роки Другої Світової війни Володимир Семенович нагороджений двома орденами Вітчизняної війни 2,3 ступеня, орденом “Червоної зірки“, медалями “За мужність”, “За відвагу” та іншими ювілейними медалями.

Він завжди був прикладом для молоді, очолюючи впродовж 10 років первинну ветеранську організацію мікрорайону Шахтобудівників м. Павлоград.. Його життєвий шлях справжній приклад для кожного з нас.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Ага! Тільки не міг він воювати з 41 року. Тоді йому виповнилось тільки 17 років. Та й українські і білоруські фронти були засновані тільки в жовтні 43 року. Маленька брехня породжує велику.

    • В 43-м ветерану было 19-лет. Мой тесть ушел воевать в 17-ть, приписал 1-год что бы не сдохнуть от голода в российской деревне ( по его рассказам) Когда смотрел худ. фильмы про войну, плевался, Сталина проклинал.

  2. А тебя корежит от самого факта, что тогда фашистской твари великая страна надавала по морде, да? И память об этом необходимо максимально заглушить… Не получится!

    • А ты чумошник каким боком к “великой стране”. Твой удел памперсы менять от любого чиха за углом.

  3. Какая там великая страна кого победила ? А Великобритания, США ?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ