В Павлограді пішов з життя Можейко Микола Тимофійович

0
414

25 січня 2021 року на 88-му році пішов з життя лікар-уролог Можейко Микола Тимофійович. Повідомляє Павлоградська міська рада та виконавчий комітет, які висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким померлого.

Наше місто втратило досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника, авторитетну людину. Життєвий шлях Миколи Тимофійовича – зразок людської добропорядності та гідності.

Микола Тимофійович народився 10 грудня 1933 року. Після закінчення школи поступив до медичного училища міста Дніпроздержинськ, а потім на відмінно закінчив медичний інститут м.Дніпропетровськ.

У 1957 році пройшов інтернатуру за спеціальністю “урологія” та за цим напрямком працював все своє життя.

У 25 років Микола Тимофійович призначений на посаду заступника головного лікаря з медичної частини міської лікарні № 1, а через 2 роки – він стає головним лікарем СМСЧ №2 (потім СМСЧ № 15) та за сумісництвом лікарем-урологом хірургічного відділення цієї лікарні.

З 1966 року по 1968 рік Микола Тимофійович працював завідувачем міським відділом охорони здоров’я.

З 1968 року по 1991 рік він – головний лікар міської лікарні № 1 та одночасно завідувач урологічного відділення.

За участю Миколи Тимофійовича була збудована поліклініка № 1 міської лікарні № 1, пологовий будинок та міська лікарня № 4.

За його сприянням та участю було проведено 7 науково-практичних конференцій з урології та видані наукові збірники. Він проводив найскладніші урологічні операції та постійно підвищував свій професійний рівень.

Микола Тимофійович любив рідне місто і приймав активну участь в його житті. Маючи активну життєву позицію, він був депутатом міської ради десяти скликань.

Можейко Микола Тимофійович був високопрофесійним лікарем, талановитим організатором, мав великий авторитет серед працівників медичної галузі м.Павлоград та користувався повагою земляків.

Велика шана та світла пам’ять про Можейко Миколу Тимофійовича буде жити в серцях павлоградців!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ