Пішов із життя Свічинський Валерій Вікторович

0
520

27 вересня 2015 року на 52 році життя перестало битися серце нашого земляка, депутата, голови депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічних реформ Павлоградської міської ради VI скликання, головного маркшейдера шахтоуправління ім. М.І. Сташкова — Свічинського Валерія Вікторовича.
Міський голова Павлограда, депутати міської ради, виконавчий комітет висловлюють рідним, близьким, колегам й усім, хто знав Валерія Вікторовича глибоке співчуття.
Після закінчення Дніпропетровського гірничого інституту Валерій Вікторович багато років своєї трудової діяльності присвятив шахтарській справі.
Він був людиною з активною життєвою позицією, відповідальним, наполегливим, авторитетним спеціалістом, висококваліфікованим фахівцем у своїй справі.
Валерія Вікторовича добре знали і шанували за глибоке знання та вірність своїй справі, наполегливість, високу працездатність та вміння вирішувати найскладніші виробничі завдання. Разом із тим він був чуйною та щирою людиною, небайдужим до проблем і потреб колег та павлоградців, завжди міг допомогти словом і ділом .
Світла пам’ять про Валерія Вікторовича Свічинського назавжди залишиться в наших серцях.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ