Пішла з життя просвітянка Поліна Василівна Кір’ян

0
591

Павлоградське міське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка з сумом сповіщає, що 22 жовтня відійшла у засвіти багатолітня членкиня Товариства Української мови, товариства «Просвіта» Кір’ян Поліна Василівна.

Про це повідомляє голова Павлоградського міського т-ва «Просвіта» ім. Т. Шевченка Заремба М. А. на своїй сторінці в Facebook.

“Поліна Василівна народилася 13. 10. 1939 року в українській сільській сім’ї в Васильківському р-ні Дніпропетровської обл. Сім’я постраждала під час розкуркулення і голодомору 1933 року. Поліна Василівна пережила важкі воєнні і повоєнні роки. Була вихована в любові до України, її традицій і культури.

Все своє свідоме життя вона пропрацювала на освітянській ниві, працювала вчителем української мови і літератури. На початку 90 – х років був виданий її навчальний посібник для шкіл по народознавству «Живе джерело».

Поліна Василівна Кір’ян очолювала Павлоградське районне т-во «Просвіта», брала активну участь в культурних заходах, які проходили в Павлограді і районі. Була ініціатором встановлення в Павлограді пам’ятника Тарасу Шевченку, який є зараз окрасою центральної частини міста.

Світла пам’ять про Кір’ян Поліну Василівну залишиться в серцях вдячних павлоградців!”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ