Павлоград і під час війни продовжує пишатися військовою могутністю СРСР

0
616

Міста та села Естонської Республіки сьогодні не обстрілюють російські окупанті. Снаряди не падають на лікарні та школи цієї країни. Проте естонці ухвалили рішення про демонтаж радянських пам’ятники , у тому числі танка Т-34, який у вигляді пам’ятника стояв у місті Нарві. Це робиться для того, щоб не дати Росії можливості використовувати спільне минуле для руйнування внутрішнього світу в країні.

Про Україну такого не скажеш.

У Павлограді на видному місці, на чудовому п’єдесталі, стоїть бойовий танк, який нагадує не німцям чи італійцям, а українцям про славне радянське минуле, яке забувати не можна. Хтось робить вигляд, що це дрібниці, сподіваючись і надалі спекулювати гаслами « Никто не забыт и ничто не забыто». Дружба з агресором нічому не вчить. А про причини війни у нас сьогодні вважають за краще мовчати.

Але це в Україні російські окупанти, вказуючи на багатовікову спільну історію та на радянські пам’ятники, натикані у всіх містах, стверджують, що самостійною державою Україна не повинна бути. Із любові до українців окупанти бомбять українські міста, а радянські танки, як знаки військової могутності СРСР, стоять досі.

Мабуть, незважаючи на масштабні руйнування та загибель тисяч українців від рук російських «визволителів», наші політики ніяк не можуть розлучитися з радянською ідеологією. А те, що хтось розплачується за це кров’ю не бентежить.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ