Гриценко: Рішення Кабміну про підвищення тарифів на газ – незаконне

4
836

Кабінет міністрів не мав права приймати рішення про збільшення ціни на газ на 23%.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив Анатолій Гриценко.

«Кабміну закон дав право корегувати певну ціну, трошки корегуючи рентабельність. Оскільки розвитку немає, то рішення незаконне. Це не ринок, коли ціна встановлюється адміністративно», – додав він.

Гриценко також зауважив, що уряду не потрібно перекладати на МВФ свою безпорадність: «Фонд просто вимагає, аби їхні гроші повернули назад».

За словами політика, МВФ під це підвищення має надати 3,9 млрд. доларів на 14 місяців – на перехідний період, поки не буде сформований новий уряд після президентських та парламентських виборів. Але ці ж гроші Україна може отримати, якщо перекрити корупційні потоки на митниці, – запевнив лідер «Громадянської позиції».

«Через махінації на митниці бюджет не отримує 4 млрд. Тож, ви хочете підвищувати тарифи, але продовжувати красти та не перекривати схеми? », – обурився він.

Раніше Анатолій Гриценко запевнив, що тарифи можна знизити на третину. Для цього потрібно знищити монополію та корупційну складову. За його словами, якщо проаналізувати структуру тарифів, можна знайти офшори, аби уникати сплати податків, відсутність серйозних планів по модернізації мереж, свердловини, які не використовуються або використовуються неефективно. Після перегляду цієї структури, впевнений лідер «Громадянської позиції», є потенціал зменшення тарифів на третину.

4 КОММЕНТАРИИ

  1. Пэрэсична скотобаза, только намедни скавчала, что правительство не хочет пересматривать тарифы. Когда пересмотрели, скотобаза скавчит, что это “незаконно”. Вам никак не угодишь. Побольше тарифов великих и разных, чтобы была свобода выбора.

  2. «Через махінації на митниці бюджет не отримує 4 млрд. Тож, ви хочете підвищувати тарифи, але продовжувати красти та не перекривати схеми? », И усе мимо меня– обурився він.

  3. Обурився він. Гройсман в 2016 році казав, що газ будемо добувати, і надлишки експортувати до 2019р., і ще запевняв, що для населення ціна на газ знизиться, а що зробив? Теж саме каже Гриценко, а що він зробив окрім того, що язиком чеше? Чому не оскаржує рішення про підняття тарифів, що він робе для усунення корупційної складової? Всі кричать у нас корупція, я прийду довлади і подолаю, а що отримуємо? Воно дорветься до влади і стане таким же покидьком, як і “попередники”, їм краще в “долі” бути , ніж боротися з корупцією!

  4. Тогда шагай с Тимохой. Она не обманет. Или сам иди в президенты. Но сначала пообещай, а мы тебе скажем; “Все обещают”.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ