У Тернівці підліток заради розваги зняв з картки матері 18 000 грн, – мати оштрафували

0
548

За недоліки у вихованні своїх дітей батьки не рідко вислуховують закиди від оточуючих, але, що ще болючіше, платять за це гроші.

Наприклад, у Тернівці, як повідомляється у матеріалах Тернівського міського суду,

15.09.2022року, неповнолітній вчинив крадіжку грошових коштів з картки «ПУМБ» в розмірі 18 000 грн у своеї матери, але, узв`язку з недосягненням віку, з якого настає кримінальна відповідальність та відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 4Кримінальної відповідальності кримінальне провадження закрите.

Суд, перевіривши матеріали справи, дійшов наступного висновку: Дії обвинуваченого вірно кваліфікованіза ч.4ст.184КУпАП,а саме:вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність.

Суд постановив:

Визнати винним правопорушника у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 184 КУпАП. Притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 1700 (тисяча сімсот) грн.

Стягнути судовий збір у розмірі 536 (п`ятсот тридцять шість) грн 80 коп. на користь держави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ