Двоє молодиків, під виглядом волонтерів, намагалися виїхати з України за памперсами на елітних авто

0
451

Не треба і не можна називати себе «волонтером» тільки для того, щоб перетнути кордон з іншою країною у власних справах, – написав на своему телеграм-каналі голова Дніпропетровскої областної адміністрації Сергій Лисак. Бо за словом Волонтер сьогодні – порятунок дітей, жінок, стареньких, втрачені життя, кілометри під кулями…

Наведу приклад. Комунальний заклад звертається до мене листом з проханням посприяти у перетині кордону двом молодим хлопцям-«волонтерам». Які на двох дороговартісних елітних автівках обіцяють привезти в якості гуманітарної допомоги три генератори та «додатково передати» 8000 штук памперсів. Ця обіцянка (без будь-яких підтверджуючих документів‼️) виглядає як спроба купити собі квиток на поїздку закордон.

На цей лист я відповідаю публічно: зі мною НЕ МОЖНА нічого «вирішити». НЕ МОЖНА «домовитися». НЕ МОЖНА спекулювати на болючих для країни темах! Зате можна отримати болючу відповідь. Від правоохоронців, наприклад, яким поставив завдання пильно стежити за «волонтерами» і не плутати їх з Волонтерами!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ