Дніпропетровська банда, під виглядом тероборонівців, займалась розбоєм та катувала людей

0
424

Працівники ДБР спільно з Національною поліцією України викрили та повідомили про підозру учасникам банди, які займались розбоєм. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Семеро мешканців Дніпра представлялися військовослужбовцями територіальної оборони міста та вимагали у своїх жертв гроші.

Зловмисники здебільшого нападали на громадян за місцями їх проживання. Вони катували потерпілих, вимагаючи віддати грошові кошти та цінне майно.

В одному із випадків вони виламали двері та вдерлися до житла потерпілих. Вони почали бити мешканців квартири та вимагати 2 тис. доларів США. Щоб отримати гроші нападники просвердлили руку потерпілому його ж шуруповертом. Після цього вони обшукали квартиру та забрали усі речі, які їм сподобались.

Водночас не отримавши грошей, члени банди зв’язали потерпілим руки й відвезли до гаражів, де продовжили бити та вимагати готівку.

Після вчинення злочинів, підозрювані розподіляли між собою награбоване майно та розпоряджались ним на власний розсуд.

У межах кримінального провадження було проведено 21 обшук, вилучено велику кількість зброї, боєприпасів, вибухівки, речі потерпілих, якими заволодівали під час вчинення злочинів, докази вчинення протиправної діяльності.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ