Вибухонебезпечного алкоголіка у Павлограді відправили під домашній арешт, але доступу до газової пічки не обмежили

0
420

Щоб привернути до себе увагу та показати свою молодецьку завзятість, чоловіки здатні на багато чого. Але особливо відчайдушні у п’яному вигляді по телефону загрожують усе підірвати через нещасливу любов.

Одного з таких сміливців, який за допомогою газу пообіцяв підірвати багатоквартирний будинок, суд у Павлограді відправив під домашній арешт.

Як повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, розміщених у ЄРДР, 1.08.2022 близько 22 год. 21 хв. Обвинувачений в стані алкогольного сп`яніння, здійснив дзвінок на лінію «102» з мобільного телефону та повідомив про завідомо неправдиве повідомлення про підрив будинку, через випускання природного газу з газового обладнання своєї квартири.

Досудовим розслідуванням встановлено, що він, реалізуючи свій злочинний умисел та переслідуючи мету порушення громадської безпеки, здійснив дзвінок на телефон спецлінії «102» Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Дніпропетровській області, в ході якого достовірно знаючи, що інформацію, яку він збирається повідомити, є неправдивою та розуміючи, що таке повідомлення створить обстановку загального страху і невпевненості у населення, порушить громадську безпеку, повідомив оператору спецлінії «102» про підготовку вибуху та інші дії, які загрожують загибелі людей чи іншими тяжкими наслідками.

При виїзді працівниками поліції повідомлення про дії, які загрожують загибелі людей чи іншими тяжкими наслідками, не підтвердилося, про що було складено відповідний акт про припинення розподілу природного газу аварійно-диспетчерською службою АТ «Дніпрогаз».

Суд постановив: Застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ