Першотравенск украшает себя цветами

1
189

В Першотравенске обновятся клумбы и даже асфальт на улице Молодежной. В 2021 году на эти цели будет потрачено 19 млн, – сообщается на сайте Першотравенского исполкома.

«Так, для міських клумб та квітників було придбано насіння квітів, травосуміш, розсаду квітів на суму 11 тис. грн. Висаджено у вазонах на меморіалі Слави, на вулицях Шкільній, Пушкіна та у парку на вулиці Молодіжній близько 3,5 тисяч штук. Також найближчим часом буде висаджено ще 2800 квітів.

На поточний ремонт доріг центральних вулиць, міжквартальних проїздів, тротуарів міста наразі спрямовано 1,6 млн грн (загальна площа – 2,1 тис. м²). На сьогодні розпочато підготовчі роботи на вул. Суворова, Затишній та улаштування тротуарної доріжки біля будинку 7 на вул. Молодіжній.

Навесні було проведено поточний ремонт меморіалу Слави на суму 60 тис. грн.
За заявами мешканців було сформовано перелік аварійних дерев, які потребують видалення. На ці цілі спрямовано 195,7 тис. грн.

Першотравенським МЖКП інтенсивно проводиться викошування трави на території міста. На сьогодні житлово-комунальне підприємство проводить процедуру закупівлі піску, який буде завезено на дитячі майданчики.

Цьогоріч планується проведення капітального ремонту дороги на вулиці Молодіжній. На це у міському бюджеті передбачено 10,7 млн грн. Наразі триває процедура передачі проєктно-кошторисної документації на виконання цих робіт від департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської ОДА до управління комунального господарства та майна виконавчого комітету Першотравенської ради».

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Это по типу в Багдаде все спокойно. Клумбы садим, а что будет с городом после закрытия щахт – неизвестно.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ