Перший дзвоник у Павлоградській Недільній школі

1
135

Перший дзвоник у Павлоградській Недільній школі23 вересня в Павлоградській Недільній школі на честь Рівноапостольних Кирила і Мефодія при Спасо – Нерукотворного Образа Кафедральному Соборі пролунав Перший дзвоник, що сповістив учням, їх батькам і вчителям про початок нового учбового року.

Свято Першого дзвоника розпочалося на подвір’ї Собору, де благочинний Павлоградського церковного округу отець Павло Бурлай та інші представники духовенства, Опікунська рада школи на чолі з головою – народним депутатом України Артуром Мартовицьким, діти зі своїми батьками спільно відслужили молебень за щасливе майбутнє наших дітей, мир в країні й успіхи в навчанні.Перший дзвоник у Павлоградській Недільній школі

Після закінчення моління, всі присутні перешли до оновленого двору школи біля капітально відремонтованої й реконструйованої вікової будівлі міського Духовно – Історичного центру. З початком нового учбового року викладачів і учнів Недільної школи вітали отець Павло Бурлай, народний депутат України Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук, які побажали їм успіхів у засвоєнні нових знань і наслідуванні Закону Божого, Його заповідей, старанного навчання, миру, добробуту й щастя. А потім народний депутат, разом з усією Опікунською радою, передали учням солодкі подарунки, які ті зустріли з бурхливим захватом.
У добру путь, наші любі діти, по новим стежкам знань і виховання гідних громадян суспільства!

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Депутаты с неописуемой радостью в душе отметили, что подрастает новый электорат с отравленным мракобесием сознанием, который будет голосовать так как скажет им главный религиозный мракобес. Ведь на все один ответ-Аллах Акбар.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ