С 1 мая газовщики переводят клиентов на контракт, обещая стабильную цену

2
748

Клиентов ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» переведут на годовой контракт. Согласно постановлению Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, с 1 мая этого года все бытовые потребители газа будут переведены на годовой контракт. Соответственно, клиенты ООО «Днепропетровскгаз Сбыт» получат на ближайшие 12 месяцев стабильную цену на голубое топливо. Чтобы граждане понимали все тонкости годового контракта, в компании подготовили ответы на интересующие вопросы.

Об этом сообщает пресс-служба ООО “Днепропетровскгаз Сбыт”.

“Як відбуватиметься перехід на річний контракт?

Перехід на річний контракт відбудеться автоматично з 1 травня 2021 року. Споживачам не потрібно буде витрачати час на укладання нових договорів і збір необхідних для цього документів.

Чи має право споживач обрати інший газовий тариф?

Клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» мають право перейти до іншого постачальника в будь-який момент та перейти на інший газовий тариф, для чого йому необхідно підписати нову Заяву-приєднання. Це, в свою чергу, сприятиме розвитку здорової конкуренції між постачальниками на ринку.

Чи зміняться умови оплати?

Умови оплати в рамках річного контракту для споживачів залишаться незмінними – платити за газ необхідно до 25 числа наступного місяця. Оплачувати ресурс наперед – необов’язково. Ціна газу у рамках річного контракту та інших газових тарифів від «Дніпропетровськгаз Збут» буде оприлюднена 25 квітня, тобто  за п’ять днів до початку періоду постачання.

У чому переваги річного контракту?

Річний контракт для побутових споживачів  – це стабільність. Адже дозволить застрахувати громадян від стрибків цін на блакитне паливо протягом всього року. Вартість кубометру газу у річному контракті буде зафіксована на рік. Постачальник не має права протягом періоду дії річного контракту збільшувати ціну газу. Таким чином річний тариф захищає споживача від значних коливань ціни газу, особливо під час наступного опалювального періоду. Відповідно річний контракт дозволить краще планувати свої витрати на комунальні послуги. Споживачам не потрібно буде щомісяця відстежувати ціни на газ, а суми в платіжках стануть максимально зрозумілими та прогнозованими”, – говорится в сообщении.

 

 

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Опять басни для лохов от газовщиков? Конечно “стрыбкив” не будет-круглый год по максимальной цене.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ