Заощаджуємо: Дніпропетровщина перевищила ліміти використання електрики

0
590

Відключення електрики в домівках споживачів на Дніпропетровщині почастішали. Лінія “енергетичного фронту” ледь витримує навантаження. Але не даючи ворогу жодного шансу, земляки тримаються, використовуючи запаси ліхтариків, свічок, батарейок, і плекаючи надію на скорішу перемогу ЗСУ. Щоб допомогти країні перемогти ворога, треба заощаджувати електрику. 

До цього закликає Дніпро ОВА.

“Енергетики просять жителів Дніпропетровської області знизити до мінімуму споживання електрики. За розпорядженням НЕК Укренерго на Дніпропетровщині продовжує діяти режим екстрених відключень електроенергії. Система перевантажена. Обмеження потрібні, аби стабілізувати її роботу, наголосили у ДТЕК Дніпровські електромережі.

Графіки відключень нині не діють. Світло можуть вимкнути у будь-який момент.

Режим енергетичної тривоги в області триває через атаки ворога на критичну інфраструктуру. Пошкодженим мережам складно справлятися із навантаженням.

Енергетики працюють, аби підтримувати сталу роботу системи. Допомогти їм може кожен. Потрібно максимально заощаджувати електрику. Обмежити користування технікою, особливо потужною. Не вмикати одночасно кілька приладів.

А ще абонентам радять тримати зарядженими мобільні телефони. Запастися ліхтариками, батарейками та свічками. Не зайвим буде потурбуватися про теплі речі, запас води і продуктів тривалого зберігання”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ