Досвідчені вантажники приймають замовлення на перевезення меблів, будматеріалів та непотрібних речей

0
228

Добре, коли у вас у підпорядкуванні є десяток сильних чоловіків, які, при необхідності, легко занурять та перевезуть громіздкі шафи та дивани.

Але якщо в підпорядкуванні нікого немає? Якщо ваші сусіди не мають часу, а сильних чоловіків на вашому горизонті не видно? Можна ризикнути і найняти нетверезих чоловіків, знайшовши їх десь біля магазину.

Досвідчені вантажники приймають замовлення на перевезення меблів, будматеріалів та непотрібних речейДосвідчені вантажники приймають замовлення на перевезення меблів, будматеріалів та непотрібних речей. Тільки, хто гарантує вам якість навантаження та збереження під час перевезення ваших шаф та диванів? Хто, без проблем, занесе в квартиру громіздке піаніно, величезний сейф – в офіс, або позбавить вас від старих диванів?

Досвідчені вантажники приймають замовлення на перевезення меблів, будматеріалів та непотрібних речейВиявляється, у Павлограді є такі фахівці: бригада, від 2-х і більше людей, оперативно та дбайливо, занурить ваші речі та вчасно доставить їх за вказаною адресою.

Досвідчені вантажники приймають замовлення на перевезення меблів, будматеріалів та непотрібних речей.

Виконуються такі замовлення:

– перевезення обладнання офісів, магазинів по місту Павлограду, Тернівці та Павлоградському району;
– квартирні переїзди;
– Перенесення піаніно, сейфів;
– навантаження та розвантаження речей та меблів;
– Складання та розбирання меблів;
– Вивезення старих речей на утилізацію.

Звертайтесь:
095-816-85-40 Сергій, 063-167-16-02 Дмитро

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ