Переселенцям пропонують відвідати майстер-класи «Авдіївська каша» та для разбудови миру освоїти правила ораторського мистецтва

0
223

У межах проєкту «Створення інтеграційного простору для переміщених ОГС та ВПО в громадах міста Павлоград, сіл Вербуватівка та Богуслав Павлоградського району Дніпропетровської області» 2–4 лютого 2023 року команда запрошує представників громадських організацій, ВПО та жителів Павлограда та Вербуватівки долучитись до інтеграційних заходів.

2–4 лютого 2023 року для представників громадських організацій, ВПО та жителів Павлограда та Вербуватівки відбудуться декілька заходів.

Так, вже сьогодні, 2 лютого, о 10:00 в приміщенні Центральної Центральна міської бібліотеки імені Ганни Світличної (м. Павлоград, вулиця Центральна, 67/4) пройде на практикум із ораторської майстерності «Скажи, щоб тебе побачили».

4 лютого 2023 року об 11:00 в приміщенні Інтеграційного простору за адресою вул. Полтавська 129 (1 поверх) буде презентована «Авдіївська каша», пройдуть майстер-класи з приготування унікальної страви.

3 лютого у с. Вербуватівка об 11:00 у клубі відбудеться презентація виставки про українського письменника та правозахисника «Олекса Тихий — символ української Донеччини»

О 14:00 запрошуємо на практикум з ораторської майстерності «Скажи, щоби тебе побачили» (для дітей та дорослих віком від 13 років)

Деталі за тел.:

066 939 81 81
099 042 25 08

Переселенцям пропонують відвідати майстер-класи «Авдіївська каша» та для разбудови миру освоїти правила ораторського мистецтва

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ