Пенсионеров Терновки и Юрьевки правительство обижать не будет

0
671

 

Страхи пенсионеров Терновки и Юрьевки, что в 2016 году им за каждой справкой нужно будет ездить в Павлоград, оказались беспочвенными. Перемены из-за слияния управления Пенсионного фонда Украины г. Павлограда и Павлоградского района с управлениями Юрьевского района и г. Терновки будут, но неудобства пенсионеры не ощутят. В результате слияния будет создано одно управление Пенсионного фонда в Павлограде. В поселке Юрьевка и городе Терновка будут открыты отделения для оказания услуг пенсионерам. В часности, в письме, которое поступило в редакцию begemot.dp.ua, сказанно следующее:

Шановні громадяни!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1055 “Деякі питання
функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” розпочато процедуру припинення управлінь Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області шляхом злиття управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі, управління Пенсійного фонду України в Юр’ївському районі та управління Пенсійного фонду в м. Тернівці Дніпропетровської області. В результаті чого буде утворено Павлоградське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.
Таким чином, з метою забезпечення гарантії громадян на отримання послуг з пенсійного забезпечення в структурі Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області передбачено відділи з питань призначення та перерахунку пенсій № 3 та 4, які будуть надавати послуги з пенсійного забезпечення по Юр’ївському району (за адресою пгт Юр’ївка, вул. Леніна, 108) та м.Тернівці (за адресою м. Тернівка, вул. Курська, 2-а), а саме:
       прийом документів для призначення (перерахунку) пенсій;
       здійснення повного циклу призначення (перерахунку) пенсій та забезпечення своєчасного отримання пенсійних виплат;
       оформлення документів для отримання допомоги на поховання;
       надання консультацій та роз’яснень пенсійного законодавства;
       надання довідок.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ